O nás

Všetci milujeme svojich domácich miláčikov nadovšetko a robíme všetko preto aby boli šťastný. Pre nás nie je nič dôležitejšie ako Vám aj Vašim milovaným zvieratkám toto poslanie naplňovať.

Nezáleží či máte kopyta, plutvy či labky – u nás si vyberiete svoje obľúbené . A pretože vieme z vlastnej skúsenosti aké vyčerpávajúce je hľadanie vhodného krmiva a príslušenstva, ako sú napríklad hračky, doručíme všetko, čo potrebujete, pohodlne až k Vašim dverám. Doručenie krmiva, podstielky alebo sena – dokonca ani akvária pre nás nepredstavuje žiadny problém. Môžete sa tak rozlúčiť s nosením ťažkých nákupov zo supermarketu a poskytnúť nekompromisnú starostlivosť o Vášho miláčika!

Veľký výber krmiva

Naša ponuka krmiva Vám rozbuší srdce:

  • granuly: Suché krmivá pre mačky alebo psov vo forme peliet, keksov alebo granúl. Individuálne prispôsobené potrebávm Vašeho miláčika a tvoria základ vyváženej stravy vrátane zábavného žuvania.
  • konzervy, kapsičky, mištičky alebo tetra-packy: Lahodné vlhké krmivá pre mačky alebo psov ako krmivá kompletné alebo doplnkové s vysokým obsahom tekutín, pre vyváženú stravu Vášho domáceho miláčika – zaisťujú optimálny prísun všetkých základných živín a vyvážené hospodárenie s vodou.
  • maškrty: Či už sa ide o zábavu alebo výcvik Vášho milovaného miláčika, naše snacky ponúkajú zábavné žuvanie pre psov, mačky a drobné zvieratá. Snacky sú ideálne ako odmena pri výcviku.
  • doplnky stravy: Naše doplnky stravy pokrývajú všetky nedostatky vitamínov a živín, aby Vášmu miláčikovi nič nechýbalo.

Doplnky

Príslušenstvo pre šťastný a pestrý život Vášho domáceho miláčika!

Okrem krmív a maškŕt nesmieme zabudnúť ani na zábavu a pohybové aktivity Vašich miláčikov. Útulné miesto na spanie, misky na krmivo a zaujímavé hračky pre mačky alebo psov sú pre šťastný život Vášho zvieratka veľmi dôležité a nemali by ste na ne v žiadnom prípade zabúdať. Preto u nás nájdete rozmanitý výber zaujímavých doplnkov a potrieb, pomocou ktorých môžete Vášho milovaného miláčika nielen transportovať, ale tiež vychovávať a cvičiť. A aby nechýbala skvelá zábava, ponúkame tiež rôzne zábavné hračky, s ktorými sa Váš miláčik zabaví a uvoľní.